Köpük İzolasyon

Günümüzde hemen hemen tüm yapılarda izolasyon ve yalıtım için çeşit çeşit malzemeler kullanılmaktadır. Bunlar bina içinde yaşayan kişileri soğuk ve sesten korumak amaçlı yapılmaktadır. Ayrıca soğuk havalarda fazla enerji sarfiyatını önlemekte çok önemli bir yere

Devamını Oku
Polyurea Yalıtım

Polyurea yalıtım malzemeleri Kullanım Alanları Spreyden kaplanan makinelerle şantiyede uygulanan polyuera denilen kaplama genellikle iç ve dış mekânlarda uygulanan % 100 darbe, aşınma ya da su yalıtımı için uygun kaplama ürünleridir.

Devamını Oku
Polyurea Kaplama

Polyurea kaplama; beton ve çeliğin herhangi aşınma, korozyona karşı korunması ve su izolasyonu amacıyla uygulanıyor. Polyurea çok hızlı reaksiyon göstermesi ve aşınma karşı dayanıklılığı ve yüksek esnekliği ile

Devamını Oku
Polyurea Sprey

İki bileşenli bir yüzey kaplama sistemi olarak karşımıza çıkan polyurea sprey sentetik poliol ve izosiyanat karışımında üretilen yüksek performansı sayesinde pek çok alanda ve yüzeyde kullanılan bir elastomerdir.

Devamını Oku
Su Yalıtımı

Binalar üzerinde oluşabilecek olan yağmur ve kar gibi nem oluşturan etkilerle ortaya çıkan küf, mantar, kararma gibi etkilerden korumak amaçlı yapılan işlemlerin tümüne su yalıtımı denilmektedir.

Devamını Oku
Havuz Kaplama

Havuz Kaplama Neden Yapılır? Çok basamaklı havuzlarda ya da tek tip havuzlarda tümüyle su geçirmezliğini sağlar. Beton ya da alüminyum platformlara uyumludur, taşınabilir havuzlarda da kullanılır. Havuz Kaplamanın Faydaları Nelerdir?

Devamını Oku