9

Polyurea Yalıtım

Polyurea yalıtım malzemeleri Kullanım Alanları

Spreyden kaplanan makinelerle şantiyede uygulanan pulyuera denilen kaplama genellikle iç ve dış mekânlarda uygulanan % 100 darbe, aşınma ya da su yalıtımı için uygun kaplama ürünleridir.

 Hangi Alanlarda Kullanılır?

Havuzlarda otoparklarda seramik zeminlerde uygulanan Polyurea Yalıtım köprü ve asfalt gibi alanlarda kullanılan bir malzemedir: İstenilen renk uygulama özelliği de bulunan polyurea yalıtım iç ve dış mekânlarda olmak üzere birçok alanda çözüm sunan yalıtım sistemidir. Su geçirmeye müsait her alanda uygulanan Polyurea Yalıtım ile gemi teras ve banyo gibi alanların su geçirmez özelliği sayesinde kullanılmaya uygun bir kaplama ürün olarak kullanılır.

Oldukça kullanışlı geniş bir kullanım alanına sahip olan kaplama çeşidi olarak kullanımı yaygındır. Yeni ya da eski tüm yapılarda kullanılabilen bir malzeme olarak sızıntı ve korozyona karşı etkili bir çözümdür. Uygulaması çok kolay bir kaplama olan sprey şeklinde püskürtülerek uygulanan ve çabucak kullanım imkânı olan bir malzeme olarak uygulanır. Zaman açısından hızlı ve çabuk uygulanır.

 Polyurea Yalıtım Sprey Uygulama

Uygulanacak alanda sprey polyuera izolasyon makinesi ile uygulanarak uygulanacak alana sprey yalıtım yapılarak uygulanmaktadır. Pratik bir uygulama olarak kolay ve çabuk kullanımlı yalıtımdır.

Su geçirmeyen zor yüzeylere bile kolaylıkla uygulanabilmektedir. Polyurea yüksek esneme kabiliyetine sahip bir kaplamadır. Kimyasal ve fiziksel açıdan üstün bir malzeme ve dayanıklı zemin kaplama için uygundur. Su depolarında ve köprülerde % 100 yalıtım sağlayarak korumaktadır.