Turizm Sektöründe Polyurea Uygulaması

 Turizm sektöründe polyurea uygulaması, bu sektörde fazlası ile kullanılmaktadır. Bu sektörle beraber, havuz ısı sistemlerinde, soyunma ve giyinme odalarında da kullanılmaktadır. Duşa kabin sistemlerinde de kullanılmakta ve sıcak ortamlar sağlanarak kullanılmaktadır. İzolasyonlar da eğlence mekânlarında ses sistemi izolasyonları olarak kullanılmaktadır.

Otel ve oda sistemlerinde izolasyon ısı ve soğutma sistemleri olarak düzenlenmekte ve kullanılmaktadır. Turizm sektöründe polyurea uygulaması birçok alanda da kullanılarak çok fazla tercih edilen diğer uygulamalarla, havuz yalıtımı olarak da kullanılmaktadır. Süs havuzlarında, yüzme havuzlarında, zeminlerde, teras süslemelerinde, eğlence alanları, mekanlarda, otel ve lobilerde kullanılmaktadır. Bu uygulamalar son derece kaliteli oluşu ve izolasyon uygulamaları ile dikkat çekmektedir.

Yalıtım uygulamalarında da kullanılmakta ve ısı sistemleri sağlarken, discolarda ışık ısı ve ses sistemleri ile kullanılmaktadır. Otellerde, apartlarda, aquapark, eğlence mekanları ve gösterişli teraslarda kullanırken dekor sağlamakta ve duvarlarda estetik bir görünüm sağlamaktadır. Kaplama ve yalıtım uygulamalarda havuz yalıtımı olarak kullanılarak özel ısı mekanizmaları sağlamaktadır. Süs ve dekorasyon açısından da avantajlar sağlamakta ve bu sektörde çok fazla tercih edilmektedir. Teras çatı yalıtımı alanında da kullanılarak avantajlı görünümler sağlamaktadır.

Sektörel olarak çok fazla alanda kullanılarak görsel ve sistemsel avantajlar sağlamakta ve turist çekmektedir. Yalıtım alanında spreyli uygulamalar da yapmaktadır. Çatı yalıtım, teras yalıtım ve havuz yalıtımı yaparak bu konuda avantajlar sağlamaktadır. Turizm sektöründe polyurea uygulaması ile birçok alanda ısı, ses ve ışık alanında uygulamalar yapılmaktadır.